Mickael veronese 48 (Hile+online talimat) Kart Sihirbazlık numarası,İlüzyon,ücretsiz kargo TORNADO KUTU sihirli,cadde Yakın,Eğlenceli

v430

Yeni ürün

85.73TL 75.45TL

Etiketler: sihirli yakın çekim, Sihirli Hileler, sihirli ücretsiz kargo numaralar, Ucuz sihirli yakın çekim, Yüksek Kaliteli sihirli hileler, Çin sihir ücretsiz nakliye Tedarikçileri hileler.

Açıklama: Burada hedef kitlenizi hayran olacak son derece görsel değişiklik yapmanızı sağlayacak bir şey var. 10 ve daha fazla! Bu hile ile gelen ultra-görsel efektler numarası. On etkileri hemen hiçbir manipülasyon yapmak mümkün olacak! Kendi güverte ve kendi halinde kullanın. TORNADO-BOX seyirci göremez. Sadece birkaç dakika içinde kendi etkileri ile geliyor olacak - bu KUTU KASIRGA gücü ve çok yönlülük vardır. Doğru hedef kitlenizi, sallamak önünde beraberlik ve hile YAPILIR. Bu kadar basit! Ondan sonra, silmek gibi unutmadan, doğru hedef kitleye önünde. Değiştiren çizimler, görünüş kaybolur, materializations, ve diğer birçok etkileri artık manipülasyon ile mümkündür. Burada HORTUM KUTUSU ile yapabilirsiniz etkilerinin sadece birkaçı: BRAİLLE kartı seçilmiş ve güverte kaybolur. Ya spectator kartı davada noktalar çok fazla. Eğer Braille okumayı biliyorlar seyirci isteyin. Hayır. Onların önünde kutuyu sallayın ve noktalar seçilmiş kartının adını heceleyerek yeniden toplayın. Seyirci önünde MADDELEŞTİRME, 2 beraberlik misin? kart davasında para. Bir çizim? Dava sallamak ve bir çizim Gerçek 2 değişiklik? para. İnan bana, bu etki bayağı uzaktaydı. DEĞİŞİM kartı seçilir. Davada büyük harflerle kartının adını yaz. Spectator seçim açıklamaz olarak karar anı - tahmin edeceksin. Oh hayır! YANLIŞ! Tablo ve konsantre yüz dava yerleştirin. Göründüğü gibi dava... imkansız dön, tahmini değişti. Şimdi %100 doğrudur! Hiçbir şüpheli hareket; tahmini kendiliğinden değişir. CASCADE Bu hiç şüphesiz en sevdiğim TORNADO kutuma rutin. Bir kart seçilir. Sonra kasanın arkasındaki dört ya da beş farklı kart adını yazmak ve onları herkese göstermek. Eğer seyirci kartını görürse, o yüzden hangisi olduğunu söylemeden söylüyor. Eğer değilse, silmek ve yeniden deneyin. Kartını gördüğü seyirci onaylar zaman, yazdığınız isimleri konsantre ol ve doğru seçilmiş kartını duyurdu. Sonra da dikey durumda tutun ve elini arkasına dokunun. Bu delilik - kartları tüm harfleri, tüm isimler düşmeye ve bir yığın durum altında yeniden birleştirmek gibi; seçilen kartın tek isim yerinde kalır. Bu etki gerçekten inanılmaz! Alacağınız hile daha yakından bir göz atalım: TORNADO-BOX herhangi bir kart case ile çalışmaya saniye içinde adapte edilebilir. TORNADO-KUTUSU sık, profesyonel kullanımı ile son inşa edilmiştir. Her etki için, davanın tüm yüzey üzerinde çizebilirsiniz. Boyut kısıtlamalar! Sonra her etkisi daha önce senin durumunda yüzeyi tamamen temiz! Görecek bir şey yok, yakın bile! Beraberlik ve sallamak! İşte bu. Değişiklik YAPILIR. Hiçbir şey daha kolay olabilir! Şimdi TORNADO-BOX ile yapabilirsin etkilerini bir düşünün. KASIRGA-BOX hile ile yapabileceğiniz 10 az etkiler, on bir çok görsel özgün fikir elde edersiniz. Şüphesiz kendi başına Diğerleri keşfedeceksiniz! TORNADO-BOX Mickael veronese 48 oluşturulması.

Tüm öğeleri stok, Sevkiyat ve ödeme aldık sonra 48 saat içinde sevk edeceğiz. Hafta sonları ve resmi Tatil günleri satın alınan Ürünler bir sonraki Pazartesi veya iş günü gönderilir unutmayın. Teslimat Çin post ve kötü havalarda kaprisleri insafına olduğumuz gecikme için konu olduğuna dikkat edin lütfen. Ücretsiz nakliye öğeleri Hoş Standart Kargo ile gönder. Eğer acilen bu numarayı ihtiyacınız varsa,lütfen Hoş Standart Shippinng için(DHL/FedEX/EMS) hızlı Teslimat Süresi nakliye yolu seçin,15-60 gün teslim alacak,ancak garanti edilmez.(güncelleme izleme bilgileri DHL/FedEX/EMS Nakliye için), 7-15 gün teslim alacak,ancak garanti edilmez.Çin nakliye, yüksek sezonda (güncelleme ile izleme bilgi), Hoş Standart Shippinng ile kargo birkaç gün gecikme olacak. Eğer biz sipariş göndermek sonra aşağıdaki zamanlanmış gün içinde parsel almadıysanız, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.Elimizden teslimat bilgileri kontrol etmek ve sizin için sorunu çözmek için elimizden geleni yapacağız. Müspet görüşleriniz görüşleriniz bizim için ÇOK önemlidir.Eğer bize 5 yıldızlı hizmet vermek ve minnetle olacak gibi hissediyoruz. Her zaman sizin için de olumlu geri döneceğiz. Bu yüzden sizin için bu sorunu çözebiliriz eğer hile ile memnun değilseniz, lütfen geribildirim ayrılmadan önce bize ulaşın.

 • Yaş Aralığı: 12-15 Yıl,Yetişkinler,8-11 Yıl
 • Marka Adı: ZQİON
 • Malzeme: Kağıt
 • Model Numarası: Milyon yüz seksen bir bin beş yüz yirmi yedi
 • Cinsiyet: Unisex
 • Yazın: Kartı
 • Özellikleri: Acemi,Büyücüler,Bunu Yapmak Kolay,Sahne,Profesyonel,Öğrenin
 • Performans Formu: Yakın çekim Büyü
 • Boyutu: One Size
 • Uyarı: yemez
 • Talimatları Dahil: Evet
 • Paket Boyutu: 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)
 • Ünite Tipi: parça
 • Paket Ağırlık: 0.18kg (0.40lb.)

İlgili ürünler

Trending.