MEKANİK 5 adet Orjinal Saf Bakır Kalay Soğurma Bandı 3015 Düşük Kalıntı Emme Kalay Lehim İp Disk Temizleme Kaldırın

v517

Yeni ürün

86.76TL 73.73TL

Etiketler: lehim kaldırmak, temizleme diski, çıkarılabilir bandı, Ucuz lehim kaldırmak, Yüksek Kalite temizleme diski, Çin çıkarılabilir bandı Tedarikçiler.

İyi kullanımı, hızlı, kalay ilavesi için aşırı lehim emme 2 tasarruf sağlamak için rafine saf bakır ve özel kimyasallar kullanarak 1 1.5 m yaklaşık 2.5 3015 1.5 m 1.5 mm 3.0 hakkında 120 South 3.5 mm m 1300 mm 1.5 m 2015 2 mm 1.5 m 1.5 990 mm, oksidasyon korozyon direnci, ısı iletkenliği, teneke etkisi çok iyi, teneke temiz ve faydalı model teneke emme bir bant ile ilgilidir, hangi kapiler erimiş lehim emebilir kemer örgülü metal bir tel bu. Aşırı lehim kalay, oksidasyon direnci ve korozyon direnci, kalay iyi ısı iletkenliği, teneke emme temiz kaldırmak için kullanılır. Anakart lehim bağlantıları kaldırmak, teneke kemer kaynak kullanımı ile saf bakır ve özel kimyasal formülü ile hızlı, iyi sağlamak için, tasarruf ve rafine edilir. Aşırı lehim kalay, oksidasyon direnci ve korozyon direnci, kalay iyi ısı iletkenliği, teneke emme temiz kaldırmak için kullanılır. Kaynak chip kaldırıldıktan sonra fiş kaynak etkileyecek devre kartı üzerinde lehim büyük bir numarası olacak. Sık kullanılan wick lehim temizleme yöntemi demir lehim fitil koymak ve sonra yavaş yavaş çip pedi taşıma ve lehim erimiş kalay emme, emme ayaklı teneke baskı plakaları çok temiz, çok temiz arasında olmasına rağmen berbat olacak. En sonra iyice makinesi chip pozisyonu yıkamak için tabak su yıkamak için kullanılabilir. Teneke emici şerit büyük yama öğeleri karşılaştırmak için kullanılabilir. Tin tin suctioner aracı ek olarak, alüminyum elektrolitik kapasitör için, genel olarak, patch elemanı karşılaştırma emici teneke ile kullanılabilir kullanılabilir. Ücretsiz temizlik, egzoz her kullanımdan sonra kesmek için kullanılabilir.

Not: sipariş yanıkları önlemek için, sürecin kullanımı, doğrudan teneke emme hattına temas etmeyin, lütfen kabuk veya cımbız ve diğer araçları tutun lütfen.

  • Kullanımı: Ticari Üretim
  • Model Numarası: Araçlar
  • Yazın: Kombinasyon
  • DİY Malzemeleri: Elektrik
  • Uygulama: Elektrikli Alet Seti,Ev Araç Seti
  • Marka Adı: welsolo
  • Paket Boyutu: 15cm x 12cm x 10cm (5.91in x 4.72in x 3.94in)
  • Ünite Tipi: (5 adet/lot)lot
  • Paket Ağırlık: 0.15kg (0.33lb.)

İlgili ürünler

Trending.