3 sıcaklık bölgeleri ile 220V ZM-R5860 ZM R5860 Sıcak Hava Tamir İstasyonu Zhuomao BGA İstasyonu

v729

Yeni ürün

11 213.98TL

Etiketler: istasyon bga, istasyon tamir, istasyon hava sıcak, Ucuz istasyonu bga, Yüksek Kalite yeniden işleme istasyonu, Çin istasyonu hava sıcak Tedarikçiler.

3 sıcaklık bölgeleri ile 220V ZM-R5860 ZM R5860 Sıcak Hava Tamir İstasyonu Zhuomao BGA İstasyonu

1) makinenin ekran PLC arayüzü ve herhangi bir zamanda üç sıcaklık grafikleri göstermek için dokunmatik kontrol kullanılan, bu yüzden sıcaklık hatası 1° içinde kontrol edilebilir özellikler:. 2) Bu ön ısıtma, yalıtım, ısıtma kontrolü için 7 sıcaklık bölümleri, kaynak 1, 2, soğutma ve soğutma kaynağı. Mükemmel sıcaklık kontrol sistemi kaynak etkinliğini sağlar. 3) Bir zamanlar grafik parametreleri 1 100 gruplar kaydedebilirsiniz. Grafikler analiz ve dokunmatik ekranda herhangi bir zamanda ayarları değiştirebilirsiniz. 4) yukarıdan aşağıya üç bağımsız ısıtma alanlardır. Birinci ve ikinci sıcaklık alanları aynı zamanda sıcaklık parametreleri birçok grubu ve bölümleri kontrol edebilirsiniz. Üçüncü bölgeyi iyice en iyi kaynak sonucu elde etmek için PCB preheats. Sıcaklık, zaman, eğim, soğutma ve dokunmatik ekran üzerindeki tüm görüntü endişe verici. /Sıcaklık aşağı tam olarak algılamak için kapalı 5) Seçin ithal yüksek hassasiyetli K-Sensör-döngü. 6) desoldering ve lehim bitirdikten Sonra, bir endişe verici. Sıcaklık kontrolü gittiğinde, elektrik devrelerini otomatik olarak kesilmiş, aşırı ısınma koruma. 7) hızla deformasyon önlemek için ve kaynak etkisi sağlamak PCB soğutmak için güçlü bir çapraz akışlı fan Kullanın. 8) PCB korumak için PCB konumlandırma için esnek bir Fikstür ile donatılmış bir groove V Kullanın. 9) PCB/CSP veya diğer yüksek sıcaklık kurşunsuz gereksinimleri büyük termal kapasite İçin, kolayca ele alınabilir. 10) sıcak hava hortumu 360 ° serbestçe döndürmek ve değiştirmek kolaydır. Kolayca değiştirmek için farklı boyutlarda BGA püskürtme sunan. Özel gereksinimleri püskürtme özelleştirilebilir

Haber yapmak doğru (tam adı, adresi,posta kodu,sipariş vermeden önce, aksi takdirde parsel iade neden olur, kaybı eğer bu bilgi yanlış ise alıcılar tarafından alınacak kişiler) kişiler onaylayın. 1) Normal bir ülkede, normal olarak nakliye sonra 5 - 10 gün sürebilir. Normal ülkelerin ihtiyaçlarına vergi ödemek, daha düşük değer yaşamak istiyorsanız bize ulaşın. DHL tarafından gönderilen 2) Avrupa, ABD ve birçok Asya ülkeleri. şehir için 15 gün 3 saat! Alıcılar özel vergi ödemek gerekir.Düşük beyan benimle irtibata geçin isterseniz. 3) UPS kargo arada AB , Avrupa'da Alıcı herhangi bir özel vergi ve herhangi bir ücret gerekmez .eğer vergi ödemek Parsel alıcıların adresine doğrudan 8~25workdays içinde göndereceğiz istemiyorsan (UPS kargo i seçin). 4) Rusya şehirleri aktarılabilir aşağıda demiryolu ile vergi ödemeye gerek yok.

  • Menşe yeri : CN
  • Model Numarası: R5860
  • Paket Boyutu: 85cm x 70cm x 60cm (33.46in x 27.56in x 23.62in)
  • Ünite Tipi: Set
  • Paket Ağırlık: 85.0kg (187.39lb.)

İlgili ürünler

Trending.