10 adet Mabuchi FC130SA kodlayıcı takometre motor kodlayıcı 334 hattı AB faz motor kodlama

v809

Yeni ürün

130.25TL

Etiketler: kodlayıcı motor, motor kodlayıcı, line motor, Ucuz kodlayıcı motor, Yüksek Kaliteli motor kodlayıcı, Çin çizgi motor Tedarikçileri.

Kodlayıcı ile düşük fiyat 10 adet Johnson 6V 4000 12 V 8000rpm Standart 130 motor Yeşil Mikro DC motor

Motor kodlama ÖZELLİKLER: Mabuchi FC130SA kodlayıcı takometre motor kodlayıcı 334 hattı AB faz

2: 334 Tel AB faz kodlayıcısı, doğrudan çıkış Fang Bo, ile kuyruk diğer motor kodlayıcı yapmak devre eklemek gerek yoktur, basit, ama aynı zamanda AB faz, kullanımı motor dönüş yönünü belirlemek olabilir

3: solucanın uzun ekseni, aşağıdaki resme elastik ya da çelik kaplin (özel görünüm)için solucan çekişli veya değiştirilmiş olabilir

4: fiyat birimi olarak kutu başına (255)toptan ucuz, hoş geldiniz, kutusu ile

Motorun bobini DC direnç 30 ohm, motor çalışma gerilimi ÖZELLİKLE 24 V olabilir. Akım = gerilim / direnç bobin devre direnç. 8200rpm, 69 no-yük hızı, diğer gerilim hızı kabaca orantılı olabilir 24 V hızı etrafında 12 V Uzay ve zaman.

90 derecelik iki ortogonal (faz farkı) darbe sinyal kodlayıcı ile Motor kuyruk, toplam çıkış. 334 motor çıkış rotasyon döngüsü darbe devri anlamına gelir çözünürlük 334.

Dönüş yönünü belirlemek için nasıl SCM?

Ayak kesme mikroişlemci bağlamak için çekme kesme kenarı ile 1: İlk olarak, Bir veya B en iyi.

Sıra 2:Bir aşağı B düzeyi yargılamak (ya da yükselen kenar) B düzeyi yargılamak.

Aşağıdaki gibi motor özellikleri:

1: Mabuchi motor, mikro motor marka, motor lazer yazıcı, endüstriyel kalite kullanılır. Standart modeller FC130SA, ağırlığı yaklaşık 20 g dır (uzun ömürlü aşınma) bakır fırça içeren, mükemmel işçilik, varistors, yüzük bakır sınırlayıcı yıkama birçok, belirli boyutlara naylon, resimler bakınız.

2:334 hattı AB faz kodlayıcısı, şekillendirme devresi içeren, çıkış çok dik Fang Bo, kaçmak, doğrudan tek çip IO bağlı olabilir.

Seviye, basınç düşüşü hakkında 3.3-1.5/82 21ma=21ma dalga tüp lineer voltaj regülatörü çip buck veya Aşağı değiştirmek kodlama devre verici tüp akım sınırlayıcı direnç tarafından önerilen (5 V) normal bir çalışma ile 3: kodlayıcı ölçülür, Avrupa'da mevcut 82, devre ağırlıklı olarak kırmızı emisyon güç tüketimi, lineer voltaj regülatörü çip buck kullanmak, doğrudan, şartname hasar için güçlü, kolay aksi takdirde akım sınırlama direnci yeteneği değiştirmek tavsiye edilir ölçülür, 3.3 V güç tüketimi kodlayıcı hakimin birbirimizi kenarına yükselen veya düşen kırmızı ışık, bir aşaması çok güzel, AB faz çıkış ve B faz yayar sonra (ana iletim boru güç kırmızı 1.5 V güç LED, motor dönüş yönü diyebiliriz.

4: şimdi 82 euro, devre ağırlıklı olarak kırmızı emisyon tüp güç tüketimi olduğunu kodlayıcı kaynağı TOPRAK faz kare dalga çıkışı, B faz kare dalga çıkış VCC, lineer voltaj regülatörü çip buck 3.3 1.8 regülatör, voltaj aralığı-v. 5 V öneride veya değiştirmek için Yukarı fırlatma tüpü akım sınırlama direnci üzerinde devre kodlama gerekir sinyal hattı: açıklayın. 24 V 3 Motor + motor - DC motor güç kaynağı, voltaj aralığı, 40ma 30 12 V, hiçbir yük akımı-anma. DC motor güç ve kodlayıcı tedarik fiziksel tamamen izole edilmiş, ancak o zaman kodlayıcı güç, el çıktı AB faz kare dalga, motor döndürme hızı sadece belirlemek değil, aynı zamanda dönme momenti yönü belirleyebilirsiniz. Motor kodlayıcı olarak bu prensip ile, motor ve diğer cihazları bağlamak ve dönüşü takip mili. Ve motor, motor gerilimi aralığı çok geniş ve pozitif ve negatif kutup da, ters döndürmek için motor kontrol bölündü, 3-(yüksek voltaj, daha hızlı dönme hızı, ya da PWM duty oranı kontrolü ile, ve motor, motor PWM sürücü ile bağlı) çalışma ÜNİTELERİ. Ama kodlayıcı güç gereksinimleri yüksek voltaj düzenleyici gereksinimleri, pozitif ve negatif polarite kesinlikle yanlış!

5: soket ile orijinal, ama hat olmadan yolu MERKEZDEN bağlayıcı, ama bu bağlayıcı çok pahalı, motor kendisi fiyatı, öğrencilerin (Tel gövdeye) PCB üzerinde doğrudan kaynak hattı ile deneyler veya diğer genel amaçlı mı, ayrılmaya engel daha. Sinyal konularda PCB kaynaklı, kaynak noktasını belirlemek için kaynak kendi seviyelerine göre olabilir. 6: kullanmak ayrıca kodu kaldırmak isterseniz, özel araçlar yapmak için güçlü bir pratik yeteneği, bazı araçlar ve yeteneğine sahip olmalıdır, aksi takdirde kötü kaldırmak için kolaydır. Söküm hizmetleri vermemektedir. Adım bağlı ilk sigortalı PCB ve motor, açık kodlama PCB vardır. Eğer bölmek için, basınç üst gerekiyorsa, o zaman (bir demo aşağıdaki resme bakın), (sabit çekme kesinlikle) üst disk altında basınç ile, solucan önünde özel araçlar olun.

 • Yazın: Mikro Motor
 • Model Numarası: 9258b
 • Sürekli Akım(A): -
 • Tork: -
 • Çıkış Gücü: -
 • Hızı(RPM): -
 • Gerilim(V): 1.8-3.3 v
 • İnşaat: -
 • Sertifika: CCC,CE
 • Özelliği Koruyun : -
 • Verimliliği: -
 • Kullanımı: -
 • Ünite Tipi: (10 adet/lot)lot
 • Paket Ağırlık: 0.05kg (0.11lb.)
 • Paket Boyutu: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

İlgili ürünler

Trending.